• Anasayfa
  • Etkinlikler
  • Dört Koldan Doğa Eğitimi PROJESİ - Orman Bozkır Göl Sürdürülebilirlik

Dört Koldan Doğa Eğitimi PROJESİ - Orman Bozkır Göl Sürdürülebilirlik

Dört Koldan Doğa Eğitimi projesi, orman, bozkır ve göl ekosistemlerini tanıtmayı, doğa koruma ve sürdürülebilirlik konularında temel bir farkındalık oluşturmayı amaçlamaktadır. 

 
Etkinliklere katılım ücretsizdir. Temmuz 2018-Mart 2019 tarihleri arasında 24 adet hafta sonu etkinliği düzenlenecektir. 

Her etkinlik 100 kişi kapasitelidir.  
 
TUBİTAK 4004 – DOGA EGITIMI VE BILIM OKULLARI çağrısı kapsamında TÜRKİYE BİYOLOGLAR DERNEĞİ tarafından da desteklenen bu proje, ODTÜ yerleşkesinde Cumartesi ve Pazar günlerini içine alan hafta sonu eğitim etkinlikleri şeklinde gerçekleştirilecektir. 

Etkinlikler, orman, bozkır, göl ve sürdürülebilirlik konularında uzman eğitmenlerin sunumları, rehberler eşliğinde sahada yapılacak gezi ve gözlemler ile doğa ile içiçe yapılacak yaratıcı etkinlikleri içermektedir.
 
Etkinlik sonunda katılımcıların doğa koruma ve sürdürülebilirlik konularında içselleştirebilecekleri, özelden genele taşıyabilecekleri farkındalık unsurları oluşturmaları ve benzer etkinlikler düzenleyerek bu tür çalışmaları yaygınlaştırmaları beklenmektedir. Etkinliklerle ilgili bilgi almak ve(ya) katılmak için orman, bozkır, göl ve sürdürülebilirlik bağlantılarında yer alan iletişim formunu doldurmak veya This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine e-posta göndermek yeterli olacaktır.

Etkinliklerimiz ücretsizdir. Tüm tarihlerde aynı içerik tekrar etmektedir. Bilgi ve katılım için aşağıdaki formu doldurup e posta ile göndermeniz yeterlidir.

Adınız/Soyadınız(gerekli)

e-posta adresiniz(gerekli)

İletiniz(gerekli)

Etkinliğe katılmak istediğiniz tarih(ler)


This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.